MEGHÍVÓ: Tematikus helyi rendezvény Kisszálláson

MEGHÍVÓ
Tematikus helyi rendezvény Kisszálláson

A Jenei Tibor Alapítvány, misszió a művészetre nevelés útján szeretettel meghívja Önt és családját a GINOP-3.3.3-17-2017-00084 az „Online kormányzati, közigazgatási és e-egészségügyi szolgáltatások terjedésének és a digitális jólét megteremtésének elősegítése országos, illetve helyi civil és szakmai szervezetek támogatásával” pályázat keretében megrendezendő Tematikus helyi rendezvényre Kisszálláson.

Időpont: 2019. 12. 21. (Szombat) 11:00-tól 19:00 –ig

Helyszín: 6421 Kisszállás, Fő utca 10.  (Kisszállási Művelődési Ház és Könyvtár)

PROGRAM:

11:00 –13:00 – Első digitális eszközöm (digitális hangtechnika) – A minőségi internethasználat elősegítése – Előadó: vitéz Máté János

13:00 –15:00 – Online közigazgatási szolgáltatások népszerűsítése, ügyfélkapu bemutatása, e-Magyarország program – Előadó: Grizák Ákos

15:00 –16:30 – Minőségi internethasználat motivációk – A célcsoport ösztönzése a digitális alapkompetenciák elsajátítására, 3D nyomtató bemutatása – Előadó: Nemes Sándor

16:30 –19:00 – Retro Feeling  (Előadó: vitéz Máté János)

Sok szeretettel várunk minden érdeklődőt!

Bánhegyi Gergely – kuratóriumi elnök

Jenei Tibor Alapítvány

A digitális felzárkóztatás keretében Ismeretterjesztő előadássorozat – Balotaszálláson   A Jenei Tibor Alapítvány, misszió a művészetre nevelés útján, a GINOP-3.3.3-17-2017-00084...