MEGHÍVÓ: Tematikus helyi rendezvény Tompán

MEGHÍVÓ

Tematikus helyi rendezvény Tompán

A Jenei Tibor Alapítvány, misszió a művészetre nevelés útján szeretettel meghívja Önt és családját a GINOP-3.3.3-17-2017-00084 az „Online kormányzati, közigazgatási és e-egészségügyi szolgáltatások terjedésének és a digitális jólét megteremtésének elősegítése országos, illetve helyi civil és szakmai szervezetek támogatásával” pályázat keretében megrendezendő Tematikus helyi rendezvényre Tompán.

Időpont: 2019. 12. 22. (Vasárnap) 10:00-tól 19:00 –ig

Helyszín: 6422 Tompa, Szabadság tér 5. (Tompai Művelődési Ház)

PROGRAM:

10:00 –11:00 – Médiafogyasztási lehetőségek minden korosztálynak – A minőségi internethasználat elősegítése – Előadó: Búcsú Lajos

11:00 –12:00 – Online közigazgatási szolgáltatások népszerűsítése, ügyfélkapu bemutatása, ingyenes internet hozzáférési pontok a térségben – Előadó: Simon Melinda

12:00 –13:00 – Munkakeresési technikák az internet segítségével, Kormányzati szolgáltatások megismertetése, a családok, friss házasok számára (Babaváró hitel, Falusi CSOK, Nagycsaládosok Autóvásárlási Támogatása) – Előadó: Simon Melinda

14:00 –16:30 – A célcsoport ösztönzése a digitális alapkompetenciák elsajátítására (3d nyomtató) – Előadó: Grizák Ákos

17:00 –18:00 – Retro Feeling

18:00 –19:00 – Sipos F. Tamás

Sok szeretettel várunk minden érdeklődőt!

Bánhegyi Gergely – kuratóriumi elnök

Jenei Tibor Alapítvány

MEGHÍVÓ: Tematikus helyi rendezvény Kisszálláson

MEGHÍVÓ Tematikus helyi rendezvény Kisszálláson   A Jenei Tibor Alapítvány, misszió a művészetre nevelés útján szeretettel meghívja Önt és családját...